WhatsApp yeni özelliklerini bir bir açıklamaya devam ediyor. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte cep telefonları da gelişerek çağ atladı. Cep telefonlarına yüklenen uygulamalar da hemen hemen her gün gelişerek güncelleniyor. Sosyal platformlardan biri olan WhatsApp dünyada milyonlarca kişi tarafından kullanılıyor. WhatsApp da kendini geliştirerek yeni özelliklerini kullanıcılarına sunmaya devam ediyor.

whatsapp-2

WhatsApp Belki Özelliğini Açıkladı

Dizipal 546 com Güncel Giriş Adresi 2023 Dizipal 546 com Güncel Giriş Adresi 2023

WhatsApp yeni özelliklerini kullanıcıları ile paylaşmaya devam ediyor. Hemen hemen her mesajlaşmaları WhatsApp üzerinden yaptığımız uygulamaya yeni özellikler geliyor. WhatsApp Belki özelliği ile gruplardaki kişilerin numaralarının yanı sıra isimleri de görükeceği bildiriliyor. 

Kişilerin İsimleri Gözükecek

WhatsApp tarafından gelen 'Belki' güncellemesi, tüm dünyada merak edilmeye başladı. Bugünden itibaren artık, WhatsApp gruplarındaki tanımadığınız kişilerin ismini görüntüleyebileceksiniz.

Artık Numara Olarak Değil İsim Olarak Gösteriyor 

Grup katılımcıları arasında rehberinizde kayıtlı olmayan kişiler şimdiye kadar numaraları ile görünüyordu. Ama artık kayıtlı olmayan kişiler mesaj bildirimlerinde numaralarının yerine hesap adlarıyla görüntülenecek.

Belki Şeklinde Kullanıcı Adı Görüntülenecek 


Bilinmeyen numaralar için harekete geçen WhatsApp, Android, masaüstü (web) ve iOS kullanıcıları için yeni bir özellik yayınladı. Mesaj bildirimlerinde numarası kayıtlı olmayan kişiler ‘Belki...(hesap adı)’ olarak görünüyor.

Bu özellik, alıcının, numarayı yeni bir kişi olarak kaydetmesine gerek kalmadan bilinmeyen kişinin kim olduğunu anlamasını kolaylaştırıyor.