Kanal D ekranların en çok sevilen dizilerinden biri olan Üç Kız Kardeş kadrosuna yeni bir isim dahil oluyor. Üç Kız Kardeş Şule ismi ile Seda Aydoğan rol alacak. Üç Kız Kardeş Şule kimdir kaç yaşında nereli sevgilisi var mı? gibi sorular sıklıkla araştırılmaya başlandı.

seda-aydogan-kim

Seda Aydoğan Nereli Kaç Yaşında?

Süreç film'in yapımcılığını üstlendiği salı günlerinin sevilen ve yeni bölümleri meraklı gözler ile beklenen dizide bir oyuncu dahil oluyor. Önceden de alışık olduğumuz sima burada Şule karakterini canlandıracak.

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Üç Kız Kardeşte Şule karakterine Tiktok platformunda yaklaşık 500 bin aboneye sahip Seda Aydoğan hayat verecek. Şule sevimli bir restoranın işletmecisi olarak diziye dahil oluyor. Konuk oyuncu olarak dizide rol alacak Seda Aydoğan yaklaşık 10 bölüm boyunca dizide rol alması bekleniyor. 

Şule karakterine hayat verecek Seda Aydoğan sosyal medya fenomenidir. Boğa burcu olan Seda Aydoğan’ın Tiktok adlı sosyal medya platformunda yaklaşık 500 bin takipçisi bulunmaktadır. İzmirli olan güzel isim 2013 yılında Miss Meditarrean güzellik yarışmasına katılmıştır. Oyunculuk yapmak için Karşıyaka Belediyesi Konservatuvarı ve Gramafon Sanat Merkezinde oyunculuk ve şan dersleri almıştır. Dansçılık ve mankenlik kariyeri bulunmaktadır.

İki Yabancı Nükhet Kimdir? Aslı Orcan Kimdir Nereli Kaç Yaşında ? İki Yabancı Nükhet Kimdir? Aslı Orcan Kimdir Nereli Kaç Yaşında ?
  • Seda Aydoğan İnstagram Hesabı: seda_aydogannn
  • Seda Aydoğan Tiktok Kullanıcı Adı: seda_aydogan34