Kuru Otlar Üstüne Filminde Çalan Şarkılar ve müzikleri kim söylüyor? Kuru Otlar Üstüne Filminde Çalan Şarkılar ve Müzikler.

Merve Dizdar Cannes Film Festivali'nde en iyi kadın oyuncu ödülünü aldı. Merve Dizdar Kuru Otlar Üstüne Filmi ile en iyi kadın oyuncu ödülünü aldı. Kuru Otlar Üstüne filmi herkes tarafından merak edilmeye başlandı. Kuru Otlar Üstüne filmi ile ilgili detaylar haberimizde.

Kuru Otlar Üstüne filmi ile ödül alan Merve Dizdar filmde canlandırdığı Nuray karakteri ile inandığı şeyler ve varoluş mücadelesi verdiğini belirtti.  Kuru Otlar Üstüne filmi ile ödül alan Merve Dizdar  Türkiye'nin gururu oldu. 

Merve Dizdar Kuru Otlar Üstüne Filmi ile en iyi kadın oyuncu ödülünü almasının ardından film oldukça merak edilmeye başlandı. Vatandaşlar filmi nereden izleyeceğini de araştırmaya başladı. Fakat henüz film Türkiye'de yayınlanmadı. Filmin hangi kanalda veya hangi platformda yayınlanacağı önümüzdeki günlerde netlik kazanacağı belirtildi.

Merve Dizdar Kuru Otlar Üstüne Filmi ile ilgili şu ifadelere yer verdi.

"Filmde canlandırdığım Nuray karakteri inandığı şeyler ve varoluşu için mücadele veren ve bu uğurda bedeller ödemek zorudna bırakılmış bir kadın. Onu tanımak ve anlamak için uzun uzun çalışmak isterdim ama ne yazık ki yaşadığım coğrafyada bir kadın olmak, Nuray'ın ve Nuraylar'ın duygusunu doğduğum günden beri ezbere bilmeyi gerektiriyor." dedi.

Kuru Otlar Üstüne | Teaser Fragman İzle