FantaFest 2023 ne zaman FantaFest 2023 hangi illerde gerçekleşecek. FantaFest bu sene yapılacak mı? soruları vatandaşlar tarafından sıklıkla araştırılmaya başlandı. FantaFest 2023 ile ilgili merak edilenleri yazımızın detaylarından ulaşabilirsiniz.

FantaFest 2023 Ne Zaman Nerede Olacak?

FantaFest 2001 yılından bu yana gerçekleşen Türkiye'nin en büyük festivallerinden birisidir. Yıllardır geleneksel olarak gerçekleşen FantaFest pandemi zamanında askıya alınmış ve gerçekleşmemişti. Geçtiğimiz 2022 yılında FantaFest yeniden başladı ve 10 ile muhteşem festivaller gerçekleşti. FantaFest kapsamında sevilen sanatçılar konserlerde yer aldı. FantaFest 2023 yılında da gerçekleşecek mi sorusu yaz ayları gelmesiye araştırılmaya başlandı.

Coco Cola geçtiğimiz sene bir açıklama yayınlamıştı. Coco Cola'nın açıklamasında "ilk olarak 2001 yılında gerçekleşen ve kesintisiz olarak 14 yıl boyunca devam eden Fanta Fest, bu yaz kaldığı yerden devam ediyor.

14 yıl içinde, birbirinden ünlü sanatçıları 6,5 milyon izleyiciyle buluşturan, ‘Türkiye’nin en büyük gezici müzik festivali’ Fanta Fest, bu yıl 18 Ağustos-10 Eylül tarihleri arasında 10 ilde gerçekleşecek.

Gittiği her şehre eğlence götüren Fanta Fest, Türkiye’nin sevilen sanatçıları Edis ve Gazapizm ile beraber bu yılda katılımcılarına müzik, eğlence ve birbirinden keyifli aktivitelerle dolu bir festival yaşatacak." ifadelerine yer berilmişti.

Coco Cola'dan bu sene henüz bir açıklama gelmedi. 
Festival ile ilgili yeni bir açıklama geldiğinde sizlerle paylaşacağız.