A101 Elektrikli araç satışı doğru mu? Volta EV1 elektrikli araba kaç tl stokta var mı? Detaylar sizlerle...

A101 yeni b,r satışı ile vatandaşların gözlerini büyüledi. Elektrikli araç satışına başlayan A101 şaşırtmaya devam ediyor. 

Geçtiğimiz yaz aylarında tekne satışı yapan A101 bu sene de Volta marka elektrikli araç satışı yaptığını duyurdu. Elektrikli araç satışını başlatan A101'den yeni bir açıklama geldi. 

Volta marka EV1 A101 Mağazalarına Gelecek Mi?

Volta marka EV1 modelli elektrikli otomobil internet üzerinden satışa başlandığı duyuruldu. Vatandaşlar internet sitesi üzerinden siparişlerini verebilecekler. 

A101 zincir markette satışa sunulan Volta EV1 elektrikli araç sadece internet üzerinden mi satılıyor. Mağazalara gelecek mi? soruları da sıklıkla sorulan başka bir konu oldu.

A101 zincir marketlerinde başlayan elektrikli araç sadece internet üzerinden satışa sunulmuş olup, mağazalara araçlar gönderilmeyecektir. Satışlar sadece online olacaktır.

volta-a101

Nizip Belediyesi 70 Temizlik Personel Alım İlanı Yayınladı 2023 Nizip Belediyesi 70 Temizlik Personel Alım İlanı Yayınladı 2023

Volta EV1 elektrikli araba özellikleri Volta EV1, tamamen elektrikli bir ticari araçtır ve aşağıdaki özelliklere sahiptir: 
Taşıma kapasitesi: 16 ton 
Maksimum menzil: 200 kilometre 
Pil paketi: 160 kWh Şarj süresi: 3 saate kadar 
Sıfır emisyonlu sürüş 
Düşük gürültü seviyesi 
Şehir içi kullanıma uygun boyutlarda tasarlanmış 
İleri teknolojik özelliklere sahip,  sürücü destek sistemleri ve dijital gösterge paneline sahiptir.

  • Volta EV1 Elektrikli araç Fiyatı 119.999,00 TL olduğu açıklandı.

volta-elektrikli-arac